Skip to main content

Jaka szafa będzie najlepszym rozwiązaniem?

Znalezienie odpowiedniej szafy, jest o wiele łatwiejsze niż kiedyś. Do dyspozycji mamy internet, dużo salonów i sklepów stacjonarnych, dostajemy ulotki, oglądamy reklamy w telewizji, otrzymujemy oferty na skrzynkę e-mailową.

Szafa przesuwna do każdego pomieszczenia

Mając tyle możliwości, można wybrać najlepszą opcję. Często jednak kupowana jest szafa przesuwna. Pasuje ona do sypialni, pokoju, korytarza. Idealna dla osób które maja bardzo dużo rzeczy, a nie wiedzą gdzie to wszystko poukładać. Nie chcą, żeby było cokolwiek na wierzchu.

Bogaty wybór kolorów

Jakie znajdziemy? Wybór jest bardzo bogaty, są białe, brązowe, z wbudowanym lustrem, czarnymi dodatkami, szafkami lub szufladami na dole, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, mniejsze i większe, dla każdego znajdzie się odpowiednia. Kupując w sklepie, mamy je już wyposażone w drążki, półki, szuflady, listwy i rączki wykonane z aluminium.

Kreator online

Szafa przesuwna na wymiar, jeżeli ktoś nie chce jeździć ani kupować w internecie. Ma możliwość, aby zamówić taki mebel u stolarza meblowego.
Wtedy mówi się jaki interesuje, podaje wymiary, wybiera kolor. Oczywiście ten sposób jest trochę droższy, niż zakup w sklepie gotowego.
System przesuwny do szafy w przedpokoju. Jeżeli chcemy to wymienić, bardzo łatwo znaleźć taki zestaw, zawiera on: prowadnik górny, prowadnicę, pozycjoner, wkręty, wózek dolny. Cena za komplet jest atrakcyjna.

Niezwykła pojemność i oszczędność przestrzeni

Szukając odpowiedniej szafy np. do sypialni, warto wziąć pod uwagę przesuwną, jest wiele modeli do wyboru, w różnych kolorach, zajmuje mniej miejsca niż tradycyjna meblościanka, a jest bardziej pojemna. Poukładać można wszystko, są drążki na których można powiesić koszule, spódnice itp. pod spodem ułożyć pudła z butami. Na półkach ręczniki. Idealne rozwiązanie, do domu jak i mniejszego mieszkania. Jedna szafa, a włożyć można wszystko. Jest porządek bez szukania rzeczy w innych miejscach. Znalezienie najlepszej, nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy przeczytać opinie, sprawdzić oceny, komentarze na temat danego sklepu. Dodatkowa możliwość, to zamówienie na wymiar, wtedy można zaprojektować samemu.